Ansattoversikt


Helse og omsorg

Ansatte i avdelingen Helse og omsorg
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Hjelpemiddelkontakt for syn og hørsel 74 33 63 56 roger.amdahl@royrvik.kommune.no
Roger Amdahl
Sekretær helse og omsorgsavdelingen/legesekretær 74336346/74336342 janne.aspnes@royrvik.kommune.no
Janne Aspnes
Avdelingsleder 74 33 63 53 481 18 095 nina.devik@royrvik.kommune.no
Nina Øie Devik
Fysioterapaut 74 33 63 50 452 93 075 alita.dsouza@royrvik.kommune.no
Alita Dsouza
Avdelingssykepleier institusjon og hjemmetjenester 74 36 33 54 456 00 449 kjetil.selleg@royrvik.kommune.no

Hjelpemiddelkontakt Røyrvik kommune/ Rehabiliteringskoordinator 

Kjetil               Sellæg
Jordmor 74 33 63 42 951 03 999 janne.dyveke.vik@namsskogan.kommune.no

 

             

Janne Dyveke  Vik
Psykiatrisk sykepleier 74336352/74336342 473 76 647 kathe.alice.wik@royrvik.kommune.no
Käthe-Alice Wik

IKT

Ansatte i avdelingen IKT
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Daglig leder 74 33 63 16 911 90 943 stein.vidar.aspnes@iktin.no
Stein Vidar Aspnes
IT konsulent 74 33 63 15 984 18 182 Emil.Forsbakk@iktin.no

NAV

Ansatte i avdelingen NAV
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Konsulent 55 55 33 33 june.dahlen.hansson@nav.no
NAV-leder 55 55 33 33 karen.nordseth@nav.no

Næring

Ansatte i avdelingen Næring
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Næringskonulent 952 46 944 952 46 944 frank.aspnes@royrvik.kommune.no
Frank Aspnes

Oppvekst - Barnehage

Ansatte i avdelingen Barnehage
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Assisterende barnehagebestyrer 74 33 63 22 Ronny.Lindgren@royrvik.kommune.no
Ronny Lindgren
Pedagogisk leder 74 33 63 24 Liv.Kristin.Skalvoll@royrvik.kommune.no
Liv Kristin Skålvoll

Oppvekst - Kulturskole

Ansatte i avdelingen Kulturskole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Kulturskoleleder 74 33 63 29 mari.charlotte.hagerup@royrvik.kommune.no
Mari Charlotte Hagerup

Oppvekst - SFO

Ansatte i avdelingen SFO
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
74 33 63 30 Anita.Kvilas@royrvik.kommune.no
Anita Kvilås

Politisk ledelse

Ansatte i avdelingen Politisk ledelse
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ordfører 74 33 63 10 481 19 070 hans.oskar.devik@royrvik.kommune.no
Hans Oskar Devik
Varaordfører 900 14 053 900 14 053 bodil.hauko@gmail.com
Bodil Haukø